Readly

iOS için E-Dergi Kütüphanesi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13.4 MB
  • Version 2.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Readly International AB
800'den fazla dergiye 10$ gibi cüzi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz eğlenceli bir e-dergi kütüphanesi uygulamasıdır.

800'den fazla dergiye 10$ gibi cüzi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz eğlenceli bir e-dergi kütüphanesi uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulamayı cihazlarınıza yükleyerek popüler olarak okunan 800'den fazla dergi içerisinde en beğendiklerinizi satın alarak takip edebilirsiniz.

800'den fazla dergiyi ayda 10$ gibi bir ücret karşılığında erişiminize açan uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra üyelik başvurusuna yönlendiriliyorsunuz. Üyelik işlemini tamamladığınızda tüm hizmetlerden kolayca faydalanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama 800 farklı dergiyi masaüstü, tablet, ve cep telefonu üzerinden takip edebilmeniz için platforma göre özenle tasarlanmış arayüz seçenekleri sunuyor. Ayrıca uygulamada farklı cihazlardan eş zamanlı bağlantı gerçekleştiğinde bu durum için seçebileceğiniz 5 farklı cihaz yer alıyor. Bu sayede aileniz veya arkadaşlarınız ile bu hizmeti paylaşabilirsiniz.

Rolling Stone, Women's Health, Men's Health, Saveur, Popular Science ve Prevention gibi aylık dergilerin pek çoğuna ulaşabileceğiniz uygulamada bu dergileri sınırsız olarak takip edebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan yakınlaştırma fonksiyonunu kullanarak dilediğiniz makaleleri yakınlaştırabilir, sevdiğiniz makaleleri yer imi olarak kaydedebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Readly indir