Readly

Windows 8 için E-Dergi Kütüphanesi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 4.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Readly International
Readly; yayınlandığı günden bu yana 1 milyondan fazla indirme rakamına ulaşan oldukça eğlenceli bir Windows Phone için E-Dergi Kütüphanesi Uygulamasıdır.

Readly; yayınlandığı günden bu yana 1 milyondan fazla indirme rakamına ulaşan oldukça eğlenceli bir Windows Phone için E-Dergi Kütüphanesi Uygulamasıdır.

800'den fazla dergiyi ayda 10$ gibi bir ücret karşılığında erişiminize açan uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra üyelik başvurusuna yönlendiriliyorsunuz. Üyelik işlemini tamamladığınızda tüm hizmetlerden kolayca faydalanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama 800 farklı dergiyi masaüstü, tablet, ve cep telefonu üzerinden takip edebilmeniz için platforma göre özenle tasarlanmış arayüz seçenekleri sunuyor. Ayrıca uygulamada farklı cihazlardan eş zamanlı bağlantı gerçekleştiğinde bu durum için seçebileceğiniz 5 farklı cihaz yer alıyor. Bu sayede aileniz veya arkadaşlarınız ile bu hizmeti paylaşabilirsiniz.

Sevilen dergilerin hemen hemen tümüne ulaşabileceğiniz uygulamada Rolling Stone, Women's Health, Men's Health, Saveur, Popular Science ve Prevention gibi aylık dergiler yer alıyor. Bu dergileri sınırsız olarak takip edebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan yakınlaştırma fonksiyonunu kullanarak dilediğiniz makaleleri yakınlaştırabilir, sevdiğiniz makaleleri yer imi olarak kaydedebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Dergi okumayı seviyor ve aylık dergileri takip ediyorsanız, kullanıcılarına pratik bir dergi okuma keyfi sunan Readly uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Readly indir